Prekių apmokėjimas

Už „Audiniai ir ne tik“ prekes užsakytas internetu galite atsiskaityti šiais būdais:

1.    Paysera - apmokėjimas per internetinių atsiskaitymų sistemą ("Mokėjimai.lt").

Rekomenduojame rinktis šį būdą, jeigu norite apmokėti sparčiai, jei perkate mobiliuoju telefonu. Ši sistema Jums leis atsiskaityti:

Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į Mokėjimai.lt sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą.
Norint atsiskaityti MAXIMA kasose arba spaudos kioskuose, privalėsite atsispausdinti specialų kvitą su brūkšniniu kodu, kurį reikės pateikti kasoje. Todėl norėdami atsiskaityti šiais būdais, turite turėti spausdintuvą.
Apmokėjimą per Mokėjimai.lt matysime iš karto, todėl atsiskaitant šiuo būdu, Jūsų užsakymo vykdymo laikas bus trumpiausias ir bus pradėtas dar tą pačią dieną.

2.    Paypal.

Atkeipiame dėmesį, kad naudodamiesi šiuo mokėjimo būdu imamas papildomas 5% mokęstis. Naudodamiesi „PayPal“ jūs galėsite apsipirkti parduotuvėje neatskleisdami savo asmeninės ir finansinės informacijos, greičiau apmokėti už prekes – jums tereikės įvesti savo elektroninio pašto adresą, registruotą „PayPal“ sistemoje bei slaptažodį ir pinigai bus išsiųsti. Mes patikrinę sistemoje ar atliktas pavedimas, pakeisime užsakymo būseną į vykdomas ir pradėsime vykdyti.

3.       Bankinis pavedimas.

Šį apmokėjimo būdą siūlome rinktis, tik jei kiti mokėjimo būdai jums nėra priimtini. Apmokėję už prekes šiuo būdu, užsakymo vykdymas gali užtrukti 2-3 dienas, nes bus pradėtas vykdyti, kai mes matysime pavedimą savo sąskaitoje.  Išankstinis apmokėjimas vykdomas į mūsų sąskaitą  Swedbank‘e, kurią jūs pamatysite patvirtinę užsakymą ir gavę patvirtinimo el. Lašką.